Виконуючи заходи з енергозбереження на 2019 рік, власними силами та коштами розпочато реконструкцію котельні за адресою м.Ірпінь, вул.Тургенівська, 28 із заміною котлів та іншого основного обладнання.
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56590961_648522345551362_5234370132188332032_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_eui2=AeGyP6OKdsDDVXmpAf5C0YTWBK4HcjuI_EDFibJBbUwYMEmdNbgbm8-WQwtjX2pbCAwLmTwbddWQDHQgSvopr9okyb1onNuORF_FopwGWt0MOA&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=6c7b53fa6d85703a6410891ebf3a3f82&oe=5D2E39C1)
Ірпінської міської ради
Виконуючи заходи з енергозбереження на 2019 рік, власними силами та коштами розпочато реконструкцію котельні за адресою м.Ірпінь, вул.Тургенівська, 28 із заміною котлів та іншого основного обладнання.