КПП «Теплоенергопостач» будує мінікотельню для школи в Мостищі

Ірпінська початкова школа №16, що в Мостищі, отримала до свого 120-річчя теплий подарунок. «Теплоенергопостач» Ірпеня будує для неї автономну мінікотельню.

Олександр Костюк, директор КПП «Теплоенергопостач»:
«У минулому році був розроблений проєкт будівництва мінікотельні. Відповідно до вимог чинного законодавства, проєкт пройшов усі необхідні погодження, і після завершення опалювального сезону цього року одразу силами нашого підприємства приступили до монтажу котельні».

Раніше школу обігрівав старий котел, який знаходився у приміщенні закладу. Систему опалення, яка давно своє відслужила, демонтували. Натомість під’єднали нові труби і встановили тепловий  лічильник, а саму котельню облаштували у дворі школи. Закупили два сучасні котли. Один працюватиме постійно, інший буде резервним.

Олександр Костюк:
«Обладнання повністю все нове. Тут закуплено два котли по 50 кВт (загальна потужність котельні, відповідно, 100 кВт). На ефективність, сподіваюся, вийдемо десь на 25—30% вищу порівняно з попереднім котлом і системою теплопостачання, яка була раніше. Це буде ефективне і якісне опалення».

«Теплоенергопостач» будує цю мінікотельню й забезпечує всім необхідним обладнанням за кошти інвестиційної програми підприємства. Варто зазначити — це не єдиний об’єкт, який комунальники Ірпеня готують до нового опалювального сезону.

Олександр Костюк:
«Аналогічним проєктом заплановано побудувати котельню по вулиці Ніжинській у місті Ірпінь, до якої будуть підключені два житлові будинки та приміщення амбулаторії. Виділяються кошти на будівництво котельні для нового дитячого садочка в Стоянці. Котельню також буде обслуговувати наше підприємство».  

А будівництво цієї котельні вже на фінішному етапі. Залишилося під’єднати воду і підвести газ.