Повідомлення про наміри щодо встановлення тарифів

КПП «Теплоенергопостач» ІМР, керуючись вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3.04.2019 р. № 291), повідомляє про намір встановлення одноставкових та двоставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для населення, бюджетних установ та інших споживачів, що виробляється транспортується котельнями Ірпінської територіальної громади, тарифу на послуги з постачання теплової енергії в розмірі:

  1. Тариф на теплову енергію, що виробляється на котельнях, транспортується та постачається для населення, без ПДВ – 2120,59 грн/Гкал, в тому числі:

– тариф на виробництво теплової енергії без ПДВ-1829,36 грн/Гкал;

– тариф на транспортування  теплової енергії без ПДВ- 272,55 грн/Гкал.;

– тариф на постачання теплової енергії без ПДВ –  18,68 грн/Гкал.

Двоставковий  тариф на  послуги з  постачання  теплової енергії для населення з ПДВ:

  • умовно-змінна частина  двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії  – 1183,68 грн/Гкал.;
  • умовно-постійна частина двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії (місячна плата за одиницю приєднаного теплового навантаження)  в місяць протягом року -186386,08 грн. /Гкал /год.

2. Тариф на теплову енергію, що виробляється на котельнях, транспортується та постачається для бюджетних установ та інших споживачів без ПДВ – 4359,21 грн./Гкал, в тому числі:

– тариф на транспортування  теплової енергії без ПДВ – 491,41 грн/Гкал.;

– тариф на виробництво теплової енергії без ПДВ – 3849,12 грн/Гкал;

– тариф на постачання теплової енергії без ПДВ – 18,68 грн/Гкал.

Одноставковий тариф на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів з ПДВ – 5231,05 грн/Гкал.

Двоставковий тариф на послуги з постачання  теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів з ПДВ:

                – умовно-змінна частина двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії – 3607,42 грн/Гкал.;

                – умовно-постійна частина двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії  (місячна плата  за одиницю приєднаного теплового навантаження) в місяць протягом року – 222353,24 грн/Гкал/год.

Ознайомитися з структурою тарифу та подати свої зауваження/пропозиції можна протягом 7 днів за адресою КПП «Теплоенергопостач» ІМР: Київська обл. м. Ірпінь вул. Ярославська, 9.

Адміністрація КПП «Теплоенергопостач» ІМР