Шановні мешканці, маємо гарну новину: сьогодні між КПП «Теплоенергопостач» та Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні підписано меморандум про співпрацю, в рамках якого наше підприємство отримає вкрай необхідне інженерне обладнання, спецтехніку для забезпечення вчасної підготовки до нового опалювального сезону та ремонтних робіт на котельнях міста. Дякуємо за всебічну підтримку в організації даного заходу міському голові Олександр Маркушин в цій важливій та необхідній справі! Все буде Україна!
КПП «Теплоенергопостач» отримає від Червоного Хреста інженерне обладнання і спецтехніку
![](https://tep-irpin.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/287498797_1475757452827843_8018553337145738235_n-800x500.jpg)